Напредно пребарување

Za prodazba

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075313683
Додадено 14-05-2018 15:09:19
Креиран од
Гостин

Опис

Prodavam plac so kukja vo naselba Vlae opstina Karpos . Povekje informacii na 075313683.

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1421
Прeгледан: 352
Истекува: 14-05-2019 15:09:19

Коментари

Мапа