Напредно пребарување

Za prodazba

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075313617
Додадено 17-04-2018 17:14:54
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava plac so kukja  vo mirna naselba za ziveenje.Placot se naoga vo naselba Vlae za povekje informacii na 075313617.

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
naselba Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1365
Прeгледан: 368
Истекува: 17-04-2019 17:14:54

Коментари

Мапа