Напредно пребарување

Za prodazba

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075313617
Додадено 17-04-2018 10:57:43
Креиран од
Гостин

Опис

Prodavam plac so kukja vo mirna naselba za ziveenje.Placot se naogja vo opstina Karpos naselba Vlae .Povekje informacii na 075313617.

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Naselba Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1360
Прeгледан: 434
Истекува: 17-04-2019 10:57:43

Коментари

Мапа