Напредно пребарување

Se prodava opremen Plac { voda , struja , odvod } od 500 m2 vo Dolno Lisice

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт mob.tel. 071788666
Додадено 01-03-2018 23:56:34
Креиран од
Гостин

Опис

Prodavam Plac od 500 m2 vo Dolno Lisice , Placot e opremen so site uslovi : voda , struja , odvod , asfaltiran pat , cista dokumentacija . Mestoto e naseleno so ubavi kuki .  

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 500 m2

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија
Dolno Lisice , Skopje , 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1331
Прeгледан: 456
Истекува: 01-03-2019 23:56:34

Коментари

Мапа