Напредно пребарување

Se prodava

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 078630137
Додадено 26-03-2018 15:46:08
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava plac so kukja vo naselba Vlae po pristojna cena moze i da se gradi na nego.Za povekje informacii na tel.078630137.

 

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Naselba Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1344
Прeгледан: 406
Истекува: 26-03-2019 15:46:08

Коментари

Мапа