Напредно пребарување

Prodavam plac

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075301831
Додадено 26-06-2018 13:17:05
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava plac so stara kukja vo Vlae na placot moze da se gradi ima gradezna dozvola i plateni komunalii.Kontakt na tel 075301831.

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Franc Presern

Детали за огласот

ID на огласот: 1461
Прeгледан: 376
Истекува: 26-06-2019 13:17:05

Коментари

Мапа