Напредно пребарување

Prodavam

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075313617
Додадено 19-02-2018 16:21:15
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1311
Прeгледан: 338
Истекува: 19-02-2019 16:21:15

Коментари

Мапа