Напредно пребарување

Prodajem zemlju 20 km od Leskovca povrsine 2 ha, 14,5 ari

Се ПродаваДодади во омилени
Контакт +381607187208
Додадено 28-04-2019 04:42:41
Креиран од
Гостин

Опис

Prodajem zemlju 20 km od Leskovca povrsine 2 ha, 14,5 ari, pod sumom 45 ari, ostalo su njive.
Uknjiženo 1/1.
Kontakt email; Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
tel. +381607187208
Dusan

Посебни детали

Тип на земјиште Земјоделско
Квадратура: 21450

Локација

Куманово, Македонија
Leskovac, Donje Brijanje, Opština Bojnik, 16206

Детали за огласот

ID на огласот: 1574
Прeгледан: 156
Истекува: 27-04-2020 04:42:41

Коментари

Мапа