Напредно пребарување

Плац во Булачани

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 10000 EUR Цена по договор
Контакт +00381118332175
Додадено 11-06-2018 09:26:24
Креиран од
Гостин

Опис

Скопје, плац во Булачани, 1031м2, до пат лимена гаража, струја, вода до плацот.

Посебни детали

Тип на земјиште Земјоделско
Квадратура: 1031

Локација

Гази Баба, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1450
Прeгледан: 411
Истекува: 11-06-2019 09:26:24

Коментари

Мапа