Напредно пребарување

Plac 698m2 Bitola

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 24 EUR
Контакт 076694393
Додадено 23-09-2018 21:51:25
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 698m2

Локација

Битола, Македонија
Krste nalev 99 gorno orizari Bitola, 7000

Детали за огласот

ID на огласот: 1499
Прeгледан: 338
Истекува: 23-09-2019 21:51:25

Коментари

Мапа