Напредно пребарување

Ekstra plac

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075313683
Додадено 03-05-2018 12:54:16
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava plac so kukja  vo naselba Vlae placot se naogja do gradinkata i vo mirna naselba za ziveenje.Za povekje informacii na 075313683.

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Naselba Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1389
Прeгледан: 383
Истекува: 03-05-2019 12:54:16

Коментари

Мапа