Напредно пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА!!!

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 077/544-781
Додадено 26-12-2017 20:46:47
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам куќа од 255м2 со дворно место 464м2, со 2 гаражи, помошна просторија – заградена летна кујна во дворот (населба Даме Груев” – општина Ѓорче Петров). Супер локација на мирно место (во непосредна близина маркети, училиште, градинка, црква, месна заедница), веднаш до главната улица. За подетални информации јавете се на тел. 077/544-781

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 5
Број на Купатила: 1
Квадратура: 255
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Друго

Локација

Ѓорче Петров, Скопје, Македонија
ДАМЕ ГРУЕВ, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1220
Прeгледан: 389
Истекува: 26-12-2018 20:46:47

Коментари

Мапа