Напредно пребарување

Se prodava

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 071887734
Додадено 05-03-2019 08:43:22
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава плац со барака

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 290
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Лесновска 13

Детали за огласот

ID на огласот: 1550
Прeгледан: 353
Истекува: 04-03-2020 08:43:22

Коментари

Мапа