Напредно пребарување

2 Kuki po cena od edna vo Demir Kapija

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075460130
Додадено 05-02-2018 22:37:18
Креиран од
Гостин

Опис

Се продаваат 2 куќи со двор по цена од една во Демир Капија.

ЦЕНА ЕКСТРА

Информации на телефон

075 460 130.

Ване

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Дрва

Локација

Демир Капија, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1295
Прeгледан: 367
Истекува: 05-02-2019 22:37:18

Коментари

Мапа