Напредно пребарување

Издавам стан во Железара

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 150 EUR
Контакт 070797871
Додадено 18-10-2018 10:49:33
Креиран од
Гостин

Опис

Издавам, двособен, комплетно наместен стан во нас. Железара (зграда Амазон), на високо приземје, со посебен влез. Кујна, интернет, кабелска, машина за перење алишта, парно греење 24/7. Контакт тел: 070 / 79 78 71

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Македонија
ул. Коце Металец 2а, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1515
Прeгледан: 448
Истекува: 18-10-2019 10:49:33

Коментари

Мапа