Напредно пребарување

IZDAVAM GARSONIERA 30M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR
Контакт VESNA 078919192
Додадено 07-10-2018 09:37:58
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 1
Број на Купатила: 1
Квадратура: 30
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Интерком систем, Клима, Ламинат, Мебел, Ролетни, Тераса, Wi-Fi, Челична врата, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Хидрофор, Топлинска изолација, Кабелска ТВ - Сателит, Градинка, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Струја

Локација

Македонија
UL.SAVA KOBACEVIC BR.47T/9

Детали за огласот

ID на огласот: 1511
Прeгледан: 423
Истекува: 07-10-2019 09:37:58

Коментари

Мапа