Напредно пребарување

Издавам

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 150 EUR
Контакт 070/355-135
Додадено 16-12-2017 09:07:07
Креиран од
Гостин

Опис

Издавам еднособен комплетно наместен стан во Автокоманда, 32 на приземје со парно 24/7. Слободен од 01.01.2018 год. Контакт: Кире 070/355-135

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Македонија
ул. Ташко Караџа бр.13, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1209
Прeгледан: 346
Истекува: 16-12-2018 09:07:07

Коментари

Мапа