Напредно пребарување

Se izdava dukjan vo Gjorce Petrov

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 600 MKD
Контакт 077583877
martin
Додадено 21-11-2018 13:05:07
Креиран од
Гостин

Опис

se izdava dukjan vo gjorce petrov na ulica josif kovacev br5 kaj policiskite zgradi dukjanot e 45 kvadrati dve prostorii so Wc
dukjanot moze da se koristi ko magacinski prostor
cena 5000den

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 45
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Нема

Локација

Македонија
Josif Kovacev 5, 1060

Детали за огласот

ID на огласот: 1529
Прeгледан: 337
Истекува: 21-11-2019 13:05:07

Коментари

Мапа