Напредно пребарување

Продажба на посни торти, намази и крем салати

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 071211191
Додадено 02-12-2018 11:28:01
Креиран од
Гостин

Опис

- Торти без јајца, млеко, путер, транс масти и вештачки состојки
- Чоколадно овесно парфе
- Путер од кикирики без никакви вештачки додатоци
- Чоколаден крем од лешници без рафинирани засладувачи
- Крем салати со домашен посен мајонез
Сите по поволни цени и со достава!

Локација

Скопје, Македонија
Hristo Tatarchev 30 Skopje, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1534
Прeгледан: 487
Истекува: 02-12-2019 11:28:01

Коментари

Мапа