Напредно пребарување

Продажба на посни торти, намази и крем салати

Се ПродаваДодади во омилени
Контакт 071211191
Додадено 30-11-2018 23:23:18
Креиран од
Гостин

Опис

- Торти без јајца, млеко, путер, транс масти и вештачки состојки
- Чоколадно овесно парфе
- Путер од кикирики без никакви вештачки додатоци
- Чоколаден крем од лешници без рафинирани засладувачи
- Крем салати со домашен посен мајонез
Сите по поволни цени и со достава!

Целосната понуда на следниот линк:

https://docs.google.com/presentation/d/1_e51bGXOa2TmlUfE5sVNQ-8gW5lDC3VyLoICA8jF_08/edit?usp=sharing

Локација

Македонија
Hristo Tatarchev 30 Skopje, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1533
Прeгледан: 431
Истекува: 30-11-2019 23:23:18

Коментари

Мапа