Напредно пребарување

Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 300 MKD
Контакт Goce 078299420
Додадено 28-01-2018 11:42:48
Креиран од

Опис

Efikasno i bezbedno cistenje od virusi i preinstalacija (windows xp, 7, 8.1, 10, android) na vashite desktop i laptop kompjuteri, kako i tableti i smartfoni. 

Doagam na povik. 

Info i rabotno vreme: 17-22 casot(pon.-pet.) i postojano za vikend i praznici. 

 

Cena 300 den. Tel: 078299420

 

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
Dracevo, 1100

Детали за огласот

ID на огласот: 1288
Прeгледан: 290
Истекува: 28-01-2019 11:42:48

Коментари

Мапа