Напредно пребарување

Se prodava mobilen telefon LG G2 mini , Huawei Y5 II

Се ПродаваДодади во омилени
Контакт Petar 076/679 069
Додадено 22-01-2019 20:55:26
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodavaat polovni mobilni telefoni :
-LG G2 mini - odlicno zacuvan sluzen edna godina, od samoto kupuvanje se koristi so maska i folija nema voopsto grebanici, brz i funkcionalen za site aplikacii 

-Huawei Y5 II - brz i funkcionalen so odlicni preformansi, koristen e pola godina.Ekranot nadvoresno e puknat a tacot raboti bez problem 

Cena po dogovor za sekoj teelfon poedinecno, ili so povolna cena za dvata telefoni

kontakt telefon:
Petar 076/ 679 069 

Локација

Македонија
Prilep, 7500

Детали за огласот

ID на огласот: 1538
Прeгледан: 275
Истекува: 22-01-2020 20:55:26

Коментари

Мапа