Напредно пребарување

enricomacchi

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 5000 MKD Цена по договор
Контакт 00000000000000000
Додадено 22-09-2019 02:26:28
Креиран од
Гостин

Опис

понуда за приватен заем

 

Здраво, јас имам капитал што ќе се искористи за доделување специјални заеми на краток и долг рок, од 1000 до 500.000 € на кое било сериозно лице кое сака овој заем. 2% камата годишно според износот кој се позајмува. Можете да отплатите од 1 до 10 години максимум. Важно е да гледате месечни исплати. Барам само заверено рачно напишано признание за долг, а исто така и неколку парчиња што треба да ги дадам. Значи, ако ви треба кредит, не двоумете се да ме контактирате за да дознаете повеќе за моите услови. Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. несериозни луѓе се воздржуваат. срдечно

Локација

Валандово, Македонија
: enricomacchi70@gmail.com, 5000

Детали за огласот

ID на огласот: 1598
Прeгледан: 108
Истекува: 21-09-2020 02:26:28

Коментари

Мапа