Напредно пребарување

Apple Iphone X

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 700 USD
Контакт Infor4bestbuy
Додадено 05-05-2018 11:59:06
Креиран од
Гостин

Опис

iPhone X 256GB  Unlocked........700 USD

iPhone X 128GB  Unlocked.......650 USD

iPhone 8 Plus 256GB  Unlocked.......600 USD

iPhone 8 Plus 64GB   Unlocked .......550 USD

iPhone 8 256GB  Unlocked.......500 USD

iPhone 8 64GB   Unlocked .......450 USD

iPhone 7 Plus 256GB  Unlocked.......400 USD

iPhone 7 Plus 128GB  Unlocked ......376 USD

 

Samsung Galaxy S9 Plus ....600 USD 

Samsung Galaxy S9 ....550 USD

Samsung Galaxy S8 Plus ...500 USD 

Samsung Galaxy Note 8 ...400 USD 

Посебни детали

Оперативен Систем: ---
Вградена меморија ---
Екран ---
Влез за мемориска картичка ---
Вклучена мемориска картичка ---
Мемориска картичка капацитет ---
Камера ---
Боја: ---
Гаранција ---

Локација

Битола, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1399
Прeгледан: 353
Истекува: 05-05-2019 11:59:06

Коментари

Мапа