Напредно пребарување

2 каучи – 3.000,оо ден.

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 3000 MKD
Контакт продавач = 070207205
Додадено 07-05-2018 11:24:42
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам каучи / кревети малку користени,

целосно исправни и во одлична состојба.

 

200 см. – должина

100 см. – ширина

 

Ширина за седење = 60 см.

Ширина за спиење = 97 см.

 

Цена – 1 кауч = 2.000,оо ден.

             2 каучи = 3.000,оо ден.

 

продавач – 070 / 207 205

Локација

Битола, Македонија
Новачки пат, 1, 7000

Детали за огласот

ID на огласот: 1400
Прeгледан: 523
Истекува: 07-05-2019 11:24:42

Коментари

Мапа