Напредно пребарување

Ранец со шипки

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 50 EUR
Контакт 070791182
Додадено 15-11-2017 11:04:50
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам ранец со шипки-Топер (југословенско производство), скоро нов!!!

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1173
Прeгледан: 531
Истекува: 15-11-2018 11:04:50

Коментари

Мапа