Напредно пребарување

Ljiljana Nikolovska

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 300 EUR
Контакт 078 200 653 Ljiljana
Додадено 02-09-2018 11:00:02
Креиран од
Гостин

Опис

Agolna garnitura od eko koza " Mebel Vi" ,so mehanizam za spustanje na lezaj,garniturata e vo odlicna sostojba.

Локација

Куманово, Македонија
Ivan Milutinovic 12, 1300

Детали за огласот

ID на огласот: 1496
Прeгледан: 388
Истекува: 02-09-2019 11:00:02

Коментари

Мапа