Напредно пребарување

Ljiljana Nikolovska

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 180 EUR
Контакт 078 200 653 Ljiljana
Додадено 02-09-2018 12:17:01
Креиран од
Гостин

Опис

Dvosed od eko koza i mebel shtof kombiniran, se spusta vo lezaj. Dimenzii na lezajot se 120x180 cm bez stranicniot del na dvosedot.

Локација

Куманово, Македонија
Ivan Milutinovic 12, 1300

Детали за огласот

ID на огласот: 1497
Прeгледан: 446
Истекува: 02-09-2019 12:17:01

Коментари

Мапа